Onze bestuursleden staan graag ter jullie beschikking of stuur even het contactformulier door onderaan deze pagina.

Bestuur 2018-2019

Ronald
Hoebers

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: ronald.hoebers@limburg.be
Tel: 011/59.70.44
Gsm: 0475/46.75.91

Hilde
Gubbelmans

Secretaris

Contactgegevens:


Email: hilde.gubbelmans@skynet.be
Tel: 011/35.25.32
Gsm: 0472/91.80.19

Dirk
Janssens

Club manager

Contactgegevens:


Email: djanssens2@telenet.be
Tel: 011/23.52.03
Gsm: 0495/41.16.01

Mine
Theuwis

Kalenderverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: mine.theuwis@telenet.be
Tel: 011/31.53.28
Gsm: 0478/37.01.62

Erik
Ottenbourgs

Ombudsman

Contactgegevens:


Email: erik.ottenbourgs@telenet.be
Tel: 011/87.16.39
Gsm: 0497/59.33.04

Johan
Neiss

Fin. verantw.

Contactgegevens:


Email: johan_neiss@hotmail.com
Gsm: 0496/95.94.08

Véronique
De Koninck

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: dekoninckv@hotmail.com
Tel: 011/35.26.95
Gsm: 0477/30.35.39

Marc
De Wolf

Webmaster

Contactgegevens:


Email: dewolfmarc@gmail.com
Gsm: 0474/81.18.12

Els
Houbrechts

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: elshoubrechts@telenet.be
Tel: 011/31.39.03
Gsm: 0498/53.93.92

Heidi
Houbrechts

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: heidi.houbrechts1@telenet.be
Tel: 011/72.77.19
Gsm: 0472/57.83.07

Tom
Pittevils

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: tom.pittevils@skynet.be
Gsm: 0485/53.67.81

Johan
Reenaers

Erevoorzitter

Contactgegevens:


Email: johanreenaers@gmail.com
Tel: 011/31.63.92
Gsm: 0475/96.29.55

Contact formulier

Versturen