Onze bestuursleden staan graag ter jullie beschikking of stuur even het contactformulier door onderaan deze pagina.

Bestuur 2019-2020

Ronald
Hoebers

Voorzitter

Contactgegevens:


Email: ronald.hoebers@limburg.be
Tel: 011/59.70.44
Gsm: 0475/46.75.91

Hilde
Gubbelmans

Secretaris

Contactgegevens:


Email: hilde.gubbelmans@skynet.be
Tel: 011/35.25.32
Gsm: 0472/91.80.19

Dirk
Janssens

Club manager

Contactgegevens:


Email: djanssens2@telenet.be
Tel: 011/23.52.03
Gsm: 0495/41.16.01

Guy
Vandersmissen

Kalenderverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: ingrid.guy.vandersmissen@scarlet.be
Tel: 011/32.51.67
Gsm: 0477/19.15.63

Erik
Ottenbourgs

Ombudsman

Contactgegevens:


Email: erik.ottenbourgs@telenet.be
Tel: 011/87.16.39
Gsm: 0497/59.33.04

Véronique
De Koninck

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: dekoninckv@hotmail.com
Tel: 011/35.26.95
Gsm: 0477/30.35.39

Marc
De Wolf

Webmaster

Contactgegevens:


Email: dewolfmarc@gmail.com
Gsm: 0474/81.18.12

Els
Houbrechts

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: elshoubrechts@telenet.be
Tel: 011/31.39.03
Gsm: 0498/53.93.92

Heidi
Houbrechts

Bestuurslid

Contactgegevens:


Tom
Pittevils

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: tom.pittevils@icloud.com
Gsm: 0485/53.67.81

Mine
Theuwis

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: mine.theuwis@telenet.be
Tel: 011/31.53.28
Gsm: 0478/37.01.62

Tom
Vandersteen

Bestuurslid

Contactgegevens:


Email: tom_vandersteen@hotmail.com

Contact formulier

Versturen